"Гуцулка Ксеня"

Гастролi Львівського Національного Академічного Українського Драматичного Театру ім. М. Заньковецької

10/20/2017 Friday, 7:00 pm @ Master Theater
Buy tickets
$45-$65

«Гуцулка Ксеня» з незмінним успіхом у публіки йде на заньківчанській сцені вже 20 років! Дещо іншим став склад виконавців з часу прем’єри 26 липня 1997 року, але незмінною залишається чарівність, романтика, легкість її відомих кожному українцеві мелодій, й, звичайно, талант й краса головної героїні, помножена на професіоналізм її партнерів по сцені. 

Постановкою романтичних оперет «Гуцулка Ксеня» та «Шаріка», театр ім. Марії Заньковецької повернув галицькому глядачеві призабуту традицію початку ХХ століття – насолоджуватися красою опереткового жанру зі сцени професійного драматичного театру, а також ім’я одного з найвідоміших творців української оперети – Ярослава Барнича. 

Запрошуеємо на «Гуцулку Ксеню». Українська карпатська красуня, яка щирістю почуттів та веселим сміхом причарувала заокеанського мандрівника – є ніби символом краси, таланту, музичності українського народу. Історія про її щасливу любов обов’язково полонить серця канадського та американського глядача, дозволить відчути тепло далеких українських Карпат.

В мальовничий карпатський край приїжджає американська родина – Майкл( бізнесмен з Нью-Йорка), його небіж Яро, сестра Майкла Гелен та її донька Мері. Поселяються вони в невеликому готелі «Говерла», де власником господи є  Іван Синиця, дядько чарівної Ксені. 

І тут розкривається головна подія твору: - батько Яро залишає йому спадок 1 мілліон доларів, якщо він одружиться із справжньою українкою. Якщо цього не станеться, то спадок перейде до тітки Гелен. Зацікавленою особою в одруженні Яро є його дядько Майкл, бо він щиро бажає щастя своєму небозі Яро. 

Після випадкової зустрічі Яро І Ксені між ними спалахує кохання. Гелен всіма силами намагається перешкодити їхньому коханню, бо інакше не отримає спадку.

Але доля готує усім щасливий кінець. Гелен зустрічає свого колишнього чоловіка професора Зілинського, який досліджує метеликів у Карпатах. Її донька Мері зустрічає чарівного гуцула Семена і закохується в нього.

Уся вистава супроводжується піснями і танцями та дотепним гумором

«Гуцулка Ксеня»

Ролі

Ксеня -  Заслужена артистка України Валентина Мацялко

Іван Синиця – н.а.Укр. Євген Федорченко

Майкл Деделюк – Народний артист України Ярослав Мука

Яро – Роман Гавриш

Гелен Зілинська – Народна артистка України Таїсія Литвиненко

Професор Зілинський – Народний артист України Степан Глова

Мері – Маряна Фехтель

Семен – Заслужений артист України Олександр Норчук

Юрко – Заслужений артист України Василь Коржук

Марічка – Надія Шепетюк

Рузя – Заслужена артистка України Альбіна Сніцарчук

Скрипаль – Олесь Федорченко

Комісар поліції – Заслужений артист України Ігор Гаврилів

Студенти: Андрій Войтюк, Заслужений артист України Юрій Хвостенко, Дмитро Каршневич, Костянтин Ткаченко

Панночки: Марія Шумейко, Наталія Боймук, Христина Гриценко